HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E shtunë, 23. Nentor 2013 - 15:00 h

BesaSkenderbeu
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 23 Nentor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Ergin DODA, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 76 ::Artion POCI <-> Shaqir STAFASubstitution min 82 ::Sindri GURI <-> Fisnik RAMADANISubstitution min 88 ::Daniel ROSHI <-> Bernard BERISHAGol min 39 ::Fatjon SEFAKarton i verdhe min 49 ::Bajram JASHANICAKarton i verdhe min 70 ::Fisnik RAMADANI


Substitution min 71 ::Marko RADAS <-> Ivan GVOZDENOVIC Substitution min 71 ::Pero PEJIC <-> Pero PEJIC Substitution min 85 ::Erbim FAGU <-> Ditmar BICI Gol min 86 ::Bledi SHKEMBIKarton i verdhe min 27 ::Ditmar BICIGol min 86 ::Bledi SHKEMBIKarton i verdhe min 27 ::Ditmar BICI
Skenderbeu
 Eventet
Gol
  • 39' : Fatjon SEFA ( 1 )
  • 86' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 49' : Bajram JASHANICA ( 1 )
  • 70' : Fisnik RAMADANI ( 1 )
  • 27' : Ditmar BICI ( 1 )