HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Shaqir STAFA

Personal data

Picture of Shaqir STAFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Shaqir STAFA
Birthday (Age):23. Prill 1987 (37)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 01SkenderbeuvsBesa010--------
Sunday September 15BesavsTeuta100--------
Saturday September 21BesavsPartizani101--------
Saturday September 28BylisvsBesa010--------
Saturday October 05BesavsFlamurtari010--------
Sunday October 20KukësivsBesa100--------
Sunday November 10BesavsVllaznia100--------
Saturday November 23BesavsSkenderbeu101--------
Saturday November 30TeutavsBesa100--------
Sunday December 08BesavsKastrioti100--------
Sunday December 15PartizanivsBesa100--------
Saturday February 01BesavsLaci101--------
Saturday February 08FlamurtarivsBesa101--------
Sunday February 23TiranavsBesa010--------
Saturday March 08VllazniavsBesa100--------
Sunday March 16BesavsKastrioti100--------
Saturday April 12BesavsLaci010--------
Sunday April 20SkenderbeuvsBesa100--------
Games total1354--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Teuta11----1-----
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa9723--------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori22----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta------1-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta111011--211---
Kategoria Superiore 2010-11Teuta11101---5-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta131211--6-----
Career Total474255--1511---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes