HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Sajmir VAROSHISajmir VAROSHI  Republika e Shqiperise01. Mars 1987 (37)1-1-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (39)16151---1---
0Bledi VASHAKUBledi VASHAKU  Republika e Shqiperise08. Nentor 1981 (42)19181---1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Andi BANETIAndi BANETI  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Fatmir CACAFatmir CACA  Republika e Shqiperise28. Maj 1985 (39)221210---2-----
0Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)2828-2215-----
0Endrit FERRAJEndrit FERRAJ  Republika e Shqiperise13. Janar 1989 (35)4-4---------
0Altin HOXHAAltin HOXHA  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)51222941-2-----
0Shpetim IMERAJShpetim IMERAJ  Republika e Shqiperise- (-)2624211-9-----
0Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)3131----51----
0Florian LIKJAFlorian LIKJA  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1991 (33)------------
0Arben LIKMETAArben LIKMETA  Republika e Shqiperise- (-)1376---2-----
0Elton MUCOLLARIElton MUCOLLARI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1980 (43)2624242-51----
0Henri Gezim NDREKAHenri Gezim NDREKA  Republika e Shqiperise27. Mars 1983 (41)1515----2-----
0Shaqir STAFAShaqir STAFA  Republika e Shqiperise23. Prill 1987 (37)262331--6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 61402----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Kujtim BLLAKAKujtim BLLAKA  Republika e Shqiperise31. Gusht 1980 (43)------------
0Erald DELIALLISIErald DELIALLISI  Republika e Shqiperise12. Mars 1982 (42)313017-12-----
0Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)123912-3-----
0Oltion DYZELIOltion DYZELI  Republika e Shqiperise24. Shtator 1990 (33)------------
0Erald GUNAErald GUNA  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
0Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (39)3232-36-5-----
0Albert KACIAlbert KACI  Republika e Shqiperise11. Qershor 1981 (43)17152---------
0Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)1221011-1-----
0Ergys RAKIPIErgys RAKIPI  Republika e Shqiperise09. Janar 1990 (34)26125---------
0Sokol SELACISokol SELACI  Republika e Shqiperise08. Dhjetor 1988 (35)27225---------
0Jozef THANAJozef THANA  Republika e Shqiperise14. Dhjetor 1988 (35)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 152512----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mirel COTAMirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (36)12841--1-----
0Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)2118335-1-----
0Berat HYSENIBerat HYSENI  Republika e Shqiperise26. Tetor 1986 (37)1712531-2-----
0Vangjel MILEVangjel MILE  Republika e Shqiperise01. Korrik 1986 (38)2828-510-4-----
0Ylli PREKOPUCAYlli PREKOPUCA  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Dardan REXHEPIDardan REXHEPI  Republika e Shqiperise- (-)20-20---------
0Barden ROGOVABarden ROGOVA  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Orijon XHEMALAJOrijon XHEMALAJ  Republika e Shqiperise06. Korrik 1989 (35)201372--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 312602----