HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Shpetim IMERAJ

Personal data

Picture of Shpetim IMERAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Shpetim IMERAJ
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21DinamovsTeuta100--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--1-----
Sunday August 30TeutavsKastrioti100--------
Sunday September 13DinamovsTeuta101--1-----
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100--1-----
Saturday October 24TiranavsTeuta100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Sunday November 22TeutavsBesa100--------
Sunday November 29TeutavsApolonia100--------
Sunday January 24LacivsTeuta100--------
Saturday January 30TeutavsTirana100--2-----
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20BesavsTeuta100--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia1001-1-----
Saturday March 20TeutavsGramozi100--1-----
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta100--------
Friday April 02TeutavsLaci100--1-----
Saturday April 17TeutavsBesa010--------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--1-----
Friday April 30KastriotivsTeuta100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta100--------
Games total24211-9-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Himara------------
Kategoria 1 2011-12Himara11--1-------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta13121-1-9-----
Career Total14131-2-9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13HimaraMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12HimaraMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes