HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Ekipi - Himara [HIM]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erjon DINE  - (-)22---12---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -12---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Darling BANUSHAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1990 (33)11----------
 Erald ELMAZI  Republika e Shqiperise18. Mars 1988 (36)------------
 Ermal GORO  - (-)44----2-----
 Shpetim IMERAJ  Republika e Shqiperise- (-)11--1-------
 Leonard MARTINS  Brazil, Federative Republic of29. Mars 1978 (46)22--1-------
 Heigi ZIAJ  - (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 214-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Eraldo CANAJ  - (-)33----------
 Taulant CERCIZI  - (-)------------
 Aldo GUNA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Santiliano KANANI  - (-)22----1-----
 Endri MEHMETAJ  Republika e Shqiperise- (-)44----------
 Roland NENAJ  Republika e Shqiperise- (-)33-1--------
 Mateo QENDRO  - (-)33----------
 Marsel RUSHANI  Republika e Shqiperise08. Tetor 1986 (37)------------
 Ermal SAKO  Republika e Shqiperise08. Maj 1989 (35)33----------
 Sinan SINAJ  Republika e Shqiperise08. Korrik 1991 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 215-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Hergert GJONDEDA  Republika e Shqiperise21. Maj 1990 (34)321-2-------
 Marcelo HITAJ  - (-)11----------
 Igli KOKONA  Republika e Shqiperise10. Qershor 1990 (34)22-1--1-----
 Klaudio MYFTARI  Republika e Shqiperise17. Korrik 1991 (32)211---------
 Benard SINANAJ  - (-)------------
 Xhirald TELUSHI  - (-)211---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 417-----
 Stafi i Himara [Himara]

 Funksioni
Luan BIRCE  Republika e Shqiperise04. Shtator 1961 (62)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer