HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 24. Tetor 2009 - 16:30 h

TiranaTeuta
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 24 Tetor 2009
Match Time :16:30 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
COACH
   MEDICAL STAFF
     Drejtor Sportiv

        Zevendesimet

        Eventet
       Gol
       • 79' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
       • 90' : Bledar DEVOLLI ( 1 )
        Karton i verdhe
        • 19' : Gjergj MUZAKA ( 1 )
        • 24' : Andi LILA ( 1 )
        • 38' : Ditmar BICI ( 1 )
        • 67' : Tefik OSMANI ( 1 )
        • 73' : Bledar DEVOLLI ( 1 )
        • 91' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
        • 39' : Akil JAKUPI ( 1 )
        • 60' : Shaqir STAFA ( 1 )
        • 60' : Henri Gezim NDREKA ( 1 )
        Karton i verdhe-kuq
         • 91' : Akil JAKUPI ( 1 )