HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ergys RAKIPI

Personal data

Picture of Ergys RAKIPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ergys RAKIPI
Birthday (Age):09. Janar 1990 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 24TiranavsTeuta010--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Wednesday December 16TeutavsFlamurtari010--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta010--------
Saturday April 17TeutavsBesa100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari010--------
Games total1250--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta------------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta413---------
Career Total413---------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor