HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Erald DELIALLISI

Personal data

Picture of Erald DELIALLISI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erald DELIALLISI
Birthday (Age):12. Mars 1982 (42)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21DinamovsTeuta101--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti100--------
Sunday September 13DinamovsTeuta101--------
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday October 18TeutavsLaci100--------
Saturday October 24TiranavsTeuta100--------
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--1-----
Saturday November 07GramozivsTeuta101--------
Sunday November 22TeutavsBesa100--------
Sunday November 29TeutavsApolonia100--------
Saturday December 12TeutavsDinamo100--------
Wednesday December 16TeutavsFlamurtari100--------
Sunday December 20VllazniavsTeuta100--------
Thursday December 24TeutavsShkumbini100--------
Sunday January 24LacivsTeuta101--------
Saturday January 30TeutavsTirana100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi101--------
Saturday February 20BesavsTeuta100--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia010--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta100--------
Friday April 02TeutavsLaci100--------
Sunday April 11TiranavsTeuta100-1------
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30KastriotivsTeuta101--1-----
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta101--------
Games total3017-12-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo761---5-----
Kategoria 1 2010-11Kamza11----------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta161511-12-----
Career Total242221-17-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMesfushor