HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 27 Nentor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Henri Gezim NDREKA

Personal data

Picture of Henri Gezim NDREKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Henri Gezim NDREKA
Birthday (Age):27. Mars 1983 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti100--------
Sunday September 13DinamovsTeuta100--1-----
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday October 18TeutavsLaci100--------
Saturday October 24TiranavsTeuta100--1-----
Sunday November 01TeutavsSkenderbeu100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Sunday November 22TeutavsBesa100--------
Sunday November 29TeutavsApolonia100--------
Friday December 04KastriotivsTeuta100--------
Saturday December 12TeutavsDinamo100--------
Thursday December 24TeutavsShkumbini100--------
Games total1500--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kamza55--111-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta88----2-----
Career Total1313--113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes