HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Henri Gezim NDREKA

Personal data

Picture of Henri Gezim NDREKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Henri Gezim NDREKA
Birthday (Age):27. Mars 1983 (41)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11FlamurtarivsKamza100--------
Friday September 16KamzavsVllaznia100--------
Sunday September 25BylisvsKamza100-1------
Saturday October 15SkenderbeuvsKamza100--------
Saturday October 22KamzavsTomori1001-------
Sunday October 30DinamovsKamza100--------
Saturday November 05KamzavsShkumbini100--------
Friday November 18LacivsKamza101--------
Sunday December 04KamzavsTeuta100--------
Friday December 16KastriotivsKamza100--1-----
Friday December 23KamzavsTirana100--------
Games total1101111-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kamza55--111-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta88----2-----
Career Total1313--113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes