HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E shtunë, 05. Nentor 2011 - 15:00 h

KamzaShkumbini
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Nentor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi Kamza
Match referee(s):Sokol CEKAJ, Nuri RAPAJ, Denis AGARAJ, Shkelqim GUCE
 
Spektatore: 950
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Karton i kuq
  • 71' : Fatjon TAFAJ ( 1 )
  • 88' : Arlind XAKA ( 1 | Hyn ne loje pa lejen e gjyqtarit )
   Karton i verdhe
    • 17' : Alfred SALLIU ( 1 )
    • 52' : Albano ISAJ ( 1 )