HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 15. Tetor 2011 - 19:00 h

SkenderbeuKamza
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 15 Tetor 2011
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Melis DERVISHI, Erand HOXHA, Dritan SALAJ, Erald DEMIRAJ
 
Spektatore: 1.700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Karton i kuq
  • 85' : Bernardo RIBEIRO ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 30' : Marko RADAS ( 1 )
   • 35' : Kristi ARAPI ( 1 )
   • 24' : Ardit BEQIRI ( 1 )
   • 55' : Sokol ISHKA ( 1 )
   • 77' : Enri TAFAJ ( 1 )
   • 8' : Arber CAPA ( 1 )
   • 80' : Marjan BELCEV ( 1 )