HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Blendi NALLBANI

Personal data

Picture of Blendi NALLBANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Blendi NALLBANI
Birthday (Age):30. Maj 1971 (53)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Tuesday April 21TiranavsLaci100------
Sunday August 23TiranavsFlamurtari100------
Sunday August 30TiranavsSkenderbeu1001-----
Sunday September 13GramozivsTirana100-1----
Saturday September 26ApoloniavsTirana100------
Saturday October 03TiranavsKastrioti100------
Sunday October 18DinamovsTirana100--1---
Saturday October 24TiranavsTeuta100------
Friday October 30VllazniavsTirana100------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100------
Sunday November 22LacivsTirana100--1---
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100------
Saturday December 12TiranavsGramozi100------
Thursday December 17BesavsTirana100--1---
Wednesday December 23KastriotivsTirana100------
Monday January 25TiranavsDinamo100-1----
Saturday February 06TiranavsVllaznia100------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100------
Saturday February 20TiranavsLaci100------
Saturday March 06TiranavsKastrioti100------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100------
Sunday March 28TiranavsVllaznia100------
Friday April 02ApoloniavsTirana100------
Sunday April 11TiranavsTeuta100------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana100------
Sunday April 25TiranavsGramozi100------
Friday April 30BesavsTirana100------
Friday May 14TiranavsDinamo100------
Games total2800123---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
EUROPA League 2011-12Tirana----------
EUROPA League 2010-11Tirana11--------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana211-------
Kategoria Superiore 2009-10Tirana1515--123---
Career Total18171-123---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2011-122011-12TiranaPortier
EUROPA League 2010-112010-11TiranaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaPortier