HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 30 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 26. Shtator 2009 - 18:00 h

ApoloniaTirana
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Shtator 2009
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Enea JORGJI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MIDFIELDER
   MAINTAINER

      Zevendesimet

      Eventet
     Gol
     • 87' : Agim METO ( 1 )
     • 89' : Mladen BRKIC ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 87' : Agim METO ( 1 )
      • 87' : Semir HADZIBULIC ( 57 )
      • 87' : Arber CAPA ( 73 )
      • 87' : Entonio PASHAJ ( 75 )
      • 87' : Arbër ABILALIAJ ( 56 )