HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Kenan RAGIPOVIC

Personal data

Picture of Kenan RAGIPOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Kenan RAGIPOVIC
Birthday (Age):16. Nentor 1982 (41)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia1001-------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 19LacivsApolonia100--------
Saturday September 26ApoloniavsTirana101--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--1-----
Monday October 26BesavsApolonia100--1-----
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--1-----
Saturday November 21DinamovsApolonia100--1-----
Sunday November 29TeutavsApolonia100--------
Saturday December 05ApoloniavsVllaznia100--1-----
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100--1-----
Sunday December 20TiranavsApolonia100--------
Wednesday December 23ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--1-----
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia100-12-----
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia100--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--1-----
Sunday March 28LacivsApolonia100--------
Friday April 02ApoloniavsTirana100--1-----
Saturday April 17ApoloniavsDinamo100--------
Sunday April 25ApoloniavsKastrioti100-1------
Friday May 14ApoloniavsVllaznia101--------
Games total27021211-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1212-1--4-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia1414-21211-----
Career Total2626-31215-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor