HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E hënë, 26. Tetor 2009 - 16:00 h

BesaApolonia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 26 Tetor 2009
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Kridens META
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Karton i verdhe
 • 10' : Alban DRAGUSHA ( 1 )
 • 16' : Bledar MANCAKU ( 1 )
 • 64' : Liridon LECI ( 1 )
 • 76' : Endrit VRAPI ( 1 )
 • 35' : Kenan RAGIPOVIC ( 1 )
 • 60' : Gazment CIMILI ( 1 )
 • 61' : Charles OFOYEN ( 1 )
 • 71' : Semir HADZIBULIC ( 1 )
 • 75' : Agim METO ( 1 )
 • 85' : Sead HADZIBULIC ( 1 )