HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Arben LIKMETA

Personal data

Picture of Arben LIKMETA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arben LIKMETA
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23ApoloniavsTeuta010--------
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta010--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia010--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta010--------
Saturday November 07GramozivsTeuta010--------
Friday December 04KastriotivsTeuta010--1-----
Wednesday December 16TeutavsFlamurtari100--------
Sunday December 20VllazniavsTeuta100--1-----
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday March 07TeutavsApolonia100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Sunday April 11TiranavsTeuta100--------
Saturday April 17TeutavsBesa100--------
Games total760--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kamza3121--1-----
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta541---2-----
Career Total8531--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes