HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Fatmir CACA

Personal data

Picture of Fatmir CACA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatmir CACA
Birthday (Age):28. Maj 1985 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23KastriotivsDinamo100--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti010--------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti010--------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu010--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti010--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti010--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari100--------
Saturday November 28DinamovsKastrioti010--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--------
Saturday December 19LacivsKastrioti100--------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Sunday January 24LacivsTeuta010--------
Saturday January 30TeutavsTirana010--------
Sunday February 14TeutavsGramozi010--------
Saturday February 20BesavsTeuta010--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--1-----
Sunday March 07TeutavsApolonia100--------
Friday March 19KastriotivsBesa100--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta100--1-----
Friday April 02TeutavsLaci100--------
Games total12100--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti1010----5--1--
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti66----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti1111-1--71----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1414-1--5-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti12102---2-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta642---2-----
Career Total595542--221-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes