HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 29 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Aldo TEQJA Aldo TEQJA   Republika e Shqiperise 04. Maj 1994 (28) - - - - - - - - - -
  Erjon LLAPANJI Erjon LLAPANJI   Republika e Shqiperise 10. Maj 1985 (37) - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Fidan Aliti Fidan Aliti   Republika e Kosoves 03. Tetor 1993 (28) - - - - - - - - - - - -
  Hektor IDRIZI Hektor IDRIZI   Republika e Shqiperise 15. Prill 1989 (33) - - - - - - - - - - - -
  Kristi VANGJELI Kristi VANGJELI   Republika e Shqiperise 05. Shtator 1985 (36) - - - - - - - - - - - -
  Marko RADAS Marko RADAS   Croatia, Republic of - (-) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  - - - - - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Bruno DITA Bruno DITA   Republika e Shqiperise 18. Shkurt 1993 (29) - - - - - - - - - - - -
  Argjend MUSTAFA Argjend MUSTAFA   Republika e Kosoves 30. Gusht 1992 (29) - - - - - - - - - - - -
  Emiljano VILA Emiljano VILA   Republika e Shqiperise 12. Mars 1988 (34) - - - - - - - - - - - -
  Bakary NIMAGA Bakary NIMAGA   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Leonit ABAZI Leonit ABAZI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Gjergj MUZAKA Gjergj MUZAKA   Republika e Shqiperise 26. Shtator 1984 (37) - - - - - - - - - - - -
  Nazmi GRIPSHI Nazmi GRIPSHI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Cornel PREDESCU Cornel PREDESCU   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Argjend MALAJ Argjend MALAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Sabien LILAJ Sabien LILAJ   Republika e Shqiperise 10. Shkurt 1989 (33) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  - - - - - - - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Blerim KRASNIQI Blerim KRASNIQI   Republika e Shqiperise 05. Korrik 1996 (25) - - - - - - - - - - - -
  Marvin OGUNJIMI Marvin OGUNJIMI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Reza KARIMI Reza KARIMI   - (-) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  - - - - - - - -
 Stafi i Skenderbeu [Skenderbeu]

  Funksioni
Orges SHEHI Orges SHEHI   Republika e Shqiperise 20. Shtator 1977 (44) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer