HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elton VATAElton VATA  - (-)11--------
 Gentian SELMANIGentian SELMANI  - (-)2222----1---
 Eduin UJKAEduin UJKA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis BIBADenis BIBA  - (-)7252--1-----
 Abdurrahman FANGAJAbdurrahman FANGAJ  Republika e Shqiperise12. Tetor 1997 (26)6331--1-----
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)19181-2-3-----
 Blazo RAJOVICBlazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (38)11--------1-
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (37)633---3-----
 Arber SHALAArber SHALA  - (-)191543--41----
 Klajdi TOSKAKlajdi TOSKA  - (-)835---------
 Harallamb QAQIHarallamb QAQI  - (-)2322112-2-----
 Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)15963--11----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-162--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno AGNELLOBruno AGNELLO  Absence- (-)22-2--------
 Alked CELHAKAAlked CELHAKA  - (-)1410461-1-----
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (31)1-1---------
 Bruno LIPIBruno LIPI  Republika e Shqiperise07. Prill 1994 (30)8624--3-----
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  AbsenceRepublika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)------------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)88-31-2-----
 Pericles PINTOPericles PINTO  Absence- (-)66----------
 Rudolf POPARudolf POPA  - (-)1-1---------
 Faton TOSKIFaton TOSKI  Absence- (-)44-11-------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)1010-1-11--1--
 Ilir KASTRATIIlir KASTRATI  - (-)10552--2-----
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)1091-1-1-----
 Eglentin GJONIEglentin GJONI  - (-)19172---1-----
 Drilon MUSAJDrilon MUSAJ  Republika e Kosoves- (-)212012--4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 81312-11-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno AQUINOBruno AQUINO  Absence- (-)1111--2-3----1
 Regi LUSHKJARegi LUSHKJA  - (-)1919-51-41--1-
 Thomas NYAMEKEThomas NYAMEKE  - (-)11-1--------
 Paulo TAUBATE'Paulo TAUBATE'  Absence- (-)66-3--------