HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Gentian SELMANI

Personal data

Picture of Gentian SELMANI
Name:Gentian SELMANI
Jersey Number:1
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday, 24/09/2016LacivsKukësi100------
Saturday, 01/10/2016LuftetarivsLaci100------
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci100------
Saturday, 22/10/2016LacivsFlamurtari100------
Sunday, 30/10/2016TeutavsLaci100------
Saturday, 05/11/2016LacivsKorabi100------
Sunday, 20/11/2016TiranavsLaci100------
Sunday, 04/12/2016LacivsLuftetari100------
Saturday, 10/12/2016PartizanivsLaci100------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia100------
Sunday, 18/12/2016FlamurtarivsLaci100------
Thursday, 22/12/2016LacivsTeuta100------
Saturday, 28/01/2017KorabivsLaci100------
Sunday, 05/02/2017LacivsTirana100------
Saturday, 11/02/2017SkenderbeuvsLaci100------
Saturday, 25/02/2017LuftetarivsLaci100--1---
Sunday, 05/03/2017LacivsPartizani100------
Sunday, 12/03/2017VllazniavsLaci100------
Saturday, 18/03/2017LacivsFlamurtari100------
Saturday, 01/04/2017TeutavsLaci100------
Saturday, 06/05/2017LacivsLuftetari100------
Monday, 15/05/2017LacivsVllaznia100------
Games total2200--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Laci----------
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci----------
Kategoria Superiore 2018-19Laci----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci----------
Kategoria Superiore 2017-18Laci11--------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci----------
Kategoria Superiore 2016-17Laci1111----1---
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci----------
Kategoria Superiore 2015-16Laci1091-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci11--------
Career Total23221---1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciPortier