HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elton VATAElton VATA  - (-)----------
 Gentian SELMANIGentian SELMANI  - (-)----------
 Eduin UJKAEduin UJKA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Denis BIBADenis BIBA  - (-)------------
 Abdurrahman FANGAJAbdurrahman FANGAJ  Republika e Shqiperise12. Tetor 1997 (26)------------
 Bruno LULAJBruno LULAJ  - (-)------------
 Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (37)------------
 Arber SHALAArber SHALA  - (-)------------
 Klajdi TOSKAKlajdi TOSKA  - (-)------------
 Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ded BushiDed Bushi  Republika e Shqiperise02. Tetor 1998 (25)------------
 Maicon EsquerdaMaicon Esquerda  Brazil, Federative Republic of14. Shkurt 1990 (34)------------
 Sherif KallakuSherif Kallaku  Republika e Shqiperise01. Mars 1998 (26)------------
 Alked CELHAKAAlked CELHAKA  - (-)------------
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (31)------------
 Bruno LIPIBruno LIPI  Republika e Shqiperise07. Prill 1994 (30)------------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)------------
 Rudolf POPARudolf POPA  - (-)------------
 Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)------------
 Ilir KASTRATIIlir KASTRATI  - (-)------------
 Floart JONUZIFloart JONUZI  - (-)------------
 Eglentin GJONIEglentin GJONI  - (-)------------
 Drilon MUSAJDrilon MUSAJ  Republika e Kosoves- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Redon XhixhaRedon Xhixha  Republika e Shqiperise14. Korrik 1998 (26)------------
 Regi LUSHKJARegi LUSHKJA  - (-)------------
 Thomas NYAMEKEThomas NYAMEKE  - (-)------------
 Myrto UZUNIMyrto UZUNI  - (-)------------
 Dardan VUTHAJDardan VUTHAJ  - (-)------------
 Alush KANAPARIAlush KANAPARI  - (-)------------
 Kejvi BARDHIKejvi BARDHI  Republika e Shqiperise07. Gusht 1996 (27)------------