HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E shtunë, 01. Prill 2017 - 18:00 h

TeutaLaci
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 01 Prill 2017
Match Time :18:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Olsi SOKOLI, Redian DOBRUNA, Denis REXHA
 
Spektatore: 250
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 45' : Bruno DITA ( 1 )
  • 85' : Bojan MARKOVIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 70' : Bojan MARKOVIC ( 1 )
   • 33' : Harallamb QAQI ( 1 )
   • 68' : Arber SHALA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 82' : Arber SHALA ( 1 )