HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Bruno LULAJ

Personal data

Picture of Bruno LULAJ
Name:Bruno LULAJ
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 24/09/2016LacivsKukësi100--------
Saturday, 01/10/2016LuftetarivsLaci100--1-----
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci1001-------
Saturday, 22/10/2016LacivsFlamurtari1001-------
Sunday, 30/10/2016TeutavsLaci100--1-----
Sunday, 20/11/2016TiranavsLaci100--1-----
Saturday, 26/11/2016LacivsSkenderbeu100--------
Sunday, 04/12/2016LacivsLuftetari100--------
Saturday, 10/12/2016PartizanivsLaci100--------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia100--------
Sunday, 18/12/2016FlamurtarivsLaci010--------
Thursday, 22/12/2016LacivsTeuta100--------
Saturday, 11/02/2017SkenderbeuvsLaci100--------
Saturday, 25/02/2017LuftetarivsLaci100--------
Sunday, 05/03/2017LacivsPartizani100--------
Saturday, 18/03/2017LacivsFlamurtari100--------
Saturday, 01/04/2017TeutavsLaci100--------
Saturday, 06/05/2017LacivsLuftetari100--------
Monday, 15/05/2017LacivsVllaznia100--------
Games total18102-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2016-17Laci1010--2-3-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu1-1---------
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu------------
Career Total13121-2-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes