HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E diel, 02. Mars 2014 - 15:00 h

BylisVllaznia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Blerim ZIRI, Shkelzen ZIRI, Endrit VESELI
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Timeline
  Bylis
  Substitution min 12 ::Xhulio TAHIRAJ <-> Entrit IDRIZISubstitution min 66 ::Endri BAKIU <-> Xhulio TAHIRAJSubstitution min 76 ::Michael IKPE <-> Alban SHILLOVADemtim min 03 ::Entrit IDRIZIKarton i verdhe min 35 ::Vangjel MILEKarton i verdhe min 73 ::Lulzim DOSHLAKU


  Substitution min 40 ::Jurgen GJINI <-> Tomislav BUSIC Substitution min 46 ::Arsid KRUJA <-> Arsen SYKAJ Substitution min 83 ::Arenc DIBRA <-> Jurgen GJINIDemtim min 35 ::Tomislav BUSICDemtim min 35 ::Tomislav BUSIC
  Vllaznia
   Eventet
  Demtim
  • 03' : Entrit IDRIZI ( 1 )
  • 35' : Tomislav BUSIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 35' : Vangjel MILE ( 1 )
  • 73' : Lulzim DOSHLAKU ( 1 )