HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E diel, 02. Shkurt 2014 - 14:00 h

SkenderbeuVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Shkurt 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Laver ALLA, Gezim KOKA, Devis KORESHI
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 46 ::Adnand TAHIRLLARI <-> Nuredeen ORELESISubstitution min 67 ::Enkel ALIKAJ <-> Ivan GVOZDENOVICGol min 17 ::Andi RIBAJGol min 6 ::Bledi SHKEMBIKarton i verdhe min 45 ::Bledi SHKEMBI


Substitution min 63 ::Ervis KRAJA <-> Ndricim SHTUBINA Substitution min 85 ::Arsid KRUJA <-> Olsi GOCAJ Substitution min 85 ::Arenc DIBRA <-> Alis BOCIGol min 64 ::Alsid TAFILIKarton i verdhe min 54 ::Milan NIKOLICKarton i verdhe min 70 ::Alsid TAFILIGol min 64 ::Alsid TAFILIKarton i verdhe min 54 ::Milan NIKOLICKarton i verdhe min 70 ::Alsid TAFILI
Vllaznia
 Eventet
Gol
  • 17' : Andi RIBAJ ( 1 )
  • 6' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  • 64' : Alsid TAFILI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 45' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  • 54' : Milan NIKOLIC ( 1 )
  • 70' : Alsid TAFILI ( 1 )