HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 07 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E shtunë, 05. Maj 2012 - 18:00 h

DinamoVllaznia
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Maj 2012
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

     Tranjer
       Eventet
      Gol
       • 13' : Gavrilo PETROVIC ( 1 )
       • 26' : Olsi GOCAJ ( 1 )
       • 8' : Arsen SYKAJ ( 1 )
       Karton i verdhe
        • 22' : Miroslav VUJADINOVIC ( 1 )
        • 59' : Nenad Brnovic ( 1 )
        • 90 1' : Gavrilo PETROVIC ( 1 )
        Penallti e humbur
         • 20' : Dritan SMAJLI ( 1 )