HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E hënë, 05. Dhjetor 2011 - 14:00 h

TomoriVllaznia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 05 Dhjetor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Bashkim Sulejmani" - Kuçovë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Arben PREGJA, Sokol CEKAJ, Ergin DODA
 
Spektatore: 1.500
Weather:rainy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 56' : Endri BAKIU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 56' : Viktor GJYLA ( 1 )
  • 60' : Emiliano CELA ( 1 | Faull )
  • 89' : Ervis KAJA ( 1 )
  • 91' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 22' : Gentian MUCA ( 1 | Faull )
  Karton i verdhe-kuq
  • 72' : Emiliano CELA ( 2 )