HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 21. Prill 2012 - 17:00 h

VllazniaApolonia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 21 Prill 2012
Match Time :17:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Enea JORGJI, Rudin PRECA
 
Spektatore: 1.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 82' : Dritan SMAJLI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 19' : Arsen SYKAJ ( 1 | Faull )
   • 73' : Dritan SMAJLI ( 1 | Faull )
   • 93' : Arsen HAJDARI ( 1 | Largon topin )
   • 22' : Ledian MUCAJ ( 1 | Faull )
   • 48' : Konstandin NDONI ( 1 | Faull )
   Karton i verdhe-kuq
   • 69' : Arsen SYKAJ ( 1 | Faull )