HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Amir TAFA

Personal data

Picture of Amir TAFA
Name:Amir TAFA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 22FlamurtarivsVllaznia101--------
Saturday November 05VllazniavsBylis101--------
Saturday November 19ApoloniavsVllaznia100--1-----
Saturday November 26VllazniavsSkenderbeu100--------
Friday December 23ShkumbinivsVllaznia010--------
Saturday March 17VllazniavsKastrioti010--------
Monday March 26TiranavsVllaznia010--1-----
Wednesday April 25SkenderbeuvsVllaznia010--------
Saturday May 12VllazniavsShkumbini100--------
Games total542--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Terbuni------------
Kategoria 1 2013-14Burreli------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia4311--2-----
Career Total4311--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMesfushor