HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Burreli [BUR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Bekim DUSHKAJBekim DUSHKAJ  - (-)----------
 Enis HAXHIAEnis HAXHIA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1987 (36)----------
 Lorin KROSILorin KROSI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erbet HOTAJErbet HOTAJ  Republika e Shqiperise14. Shtator 1992 (31)------------
 Ylber FARRUKUYlber FARRUKU  - (-)------------
 Mikel FRISKUMikel FRISKU  Republika e Shqiperise07. Janar 1984 (40)------------
 Sajmir KALOSHISajmir KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)------------
 Suad KALOSHISuad KALOSHI  Republika e Shqiperise09. Janar 1987 (37)------------
 Klodian MELANIKlodian MELANI  Republika e Shqiperise15. Maj 1986 (38)------------
 Bledar MURATIBledar MURATI  - (-)------------
 Ardit NDREUArdit NDREU  - (-)------------
 Flamur PJETERNIKAFlamur PJETERNIKA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Julian SALAJJulian SALAJ  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Haris DALIPIHaris DALIPI  Republika e Shqiperise26. Prill 1991 (33)------------
 Ervis KADIUErvis KADIU  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)------------
 Endri KOCIEndri KOCI  - (-)------------
 Elton KOLAElton KOLA  Republika e Shqiperise24. Shkurt 1993 (31)----1-------
 Henri MATAHenri MATA  Republika e Shqiperise26. Prill 1986 (38)------------
 Erbi MTFTARAJErbi MTFTARAJ  - (-)----1-------
 Oliver PEPAOliver PEPA  - (-)------------
 Gabriel STEVENGabriel STEVEN  - (-)----1-------
 Amir TAFAAmir TAFA  - (-)------------
 Fisnik VATAFisnik VATA  Republika e Shqiperise01. Tetor 1990 (33)------------
 Ardit XHAFERRIArdit XHAFERRI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bekim ERKOCEVICBekim ERKOCEVIC  Republika e Shqiperise23. Prill 1992 (32)----1-------
 Donald MELLUGJADonald MELLUGJA  - (-)------------
 Ervis NELIErvis NELI  - (-)------------
 Arlind PIRANIArlind PIRANI  Republika e Shqiperise26. Tetor 1990 (33)------------
 Florian PJETRANIFlorian PJETRANI  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-------
 Stafi i Burreli [Burreli]

 Funksioni
Elvis PLORIElvis PLORI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer