HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E diel, 22. Shkurt 2015 - 15:00 h

VllazniaApolonia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Shkurt 2015
Match Time :15:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Klajdi KOLA, Alfred SHKRETA, Ermal BARUSHI, Ardian BEQIRI
 
Spektatore: 700
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 48' : Sebastian SOSA ( 1 )
 • 57' : Gilman LIKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 51' : Florind BARDULLA ( 1 )
  • 92' : Denis PJESHKA ( 1 )
  • 29' : Julian GERXHO ( 1 )
  • 39' : Andi PRIFTI ( 1 )
  • 44' : Rudin NAKO ( 1 )
  • 54' : Hektor IDRIZI ( 1 )