HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 25 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Sindri GURI

Personal data

Picture of Sindri GURI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sindri GURI
Birthday (Age):23. Tetor 1993 (27)
Jersey Number:14
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia010--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani010--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta101--------
Sunday, 12/04/2015TiranavsVllaznia101--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari101--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia010--------
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia101--------
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia100--------
Games total534--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi11--3-------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi52321-------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia4222--------
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa126641-------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia211-1-------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia3-3---------
Career Total27121586-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues