HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 35 - E diel, 17. Maj 2015 - 18:00 h

PartizaniVllaznia
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 17 Maj 2015
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Andi KOCI, Erjon VELO, Fatmir LAMA, Klodian SHAHINI
 
Spektatore: 900
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 24' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
  Demtim
  • 54' : Astrit FAZLIU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 34' : Stevan RACIC ( 1 )
   • 45' : Lorenc TRASHI ( 1 )
   • 94' : Ardian CUCULI ( 1 )
   • 24' : Alen SHERRI ( 1 )
   • 45/1' : Erdenis GURISHTA ( 1 )