HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Stevan RACIC

Personal data

Picture of Stevan RACIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Stevan RACIC
Jersey Number:17
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014LacivsPartizani1001-------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani100--------
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu010--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani1001-1-----
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta1001-------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani101--------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari101--------
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani101--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani1001-------
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia100--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani100--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi100--1-----
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana101--1-----
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani100--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia100--------
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani1011-------
Sunday, 25/01/2015LacivsPartizani100--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani100--------
Monday, 09/02/2015PartizanivsSkenderbeu100--1-----
Sunday, 22/02/2015PartizanivsTeuta100--------
Sunday, 08/03/2015VllazniavsPartizani100--------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani1001-------
Sunday, 22/03/2015PartizanivsLaci1001-------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia1001-------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani1002-------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi1001-1-----
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani100--------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana100--------
Saturday, 09/05/2015FlamurtarivsPartizani100--------
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia100--1-----
Games total291511-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza11-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani116536-71---1
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani15141211-6-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Career Total27216617-141---1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniSulmues