HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 19. Tetor 2014 - 14:00 h

VllazniaPartizani
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 19 Tetor 2014
Match Time :14:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Ilir TARTARAJ, Rejdi AVDO, Alvi PACO
 
Spektatore: 70
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
    • 45-6' : Endrit VRAPI ( 1 )
    Gol
      • 35' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 45-6' : Rijat SHALA ( 1 )
      • 59' : Giorginho AGUIRRE ( 1 )
      • 14' : Alban HOXHA ( 1 )
      • 45-4' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
      • 93' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )