HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E shtunë, 08. Nentor 2014 - 18:00 h

SkenderbeuPartizani
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Nentor 2014
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Laver ALLA, Devis KORESHI, Rejdi AVDO, Shkelzen ZIRI
 
Spektatore: 2.700
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 30' : Diego MARTINS ( 1 )
 • 72' : Diego MARTINS ( 1 )
 • 89' : Fatjon SEFA ( 1 )
  Karton i kuq
   • 24' : Dashamir XHIKA ( 1 | Faull si lojtar i fundit )
   • 82' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 | Faull )
   Penallti e humbur
   • 29' : Bledi SHKEMBI ( 1 | Pret Portieri )