HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Liridon OSMANAJ

Personal data

Picture of Liridon OSMANAJ
Name:Liridon OSMANAJ
Jersey Number:23
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta010--------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani010--------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari010--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani010--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani010--------
Sunday, 30/11/2014TeutavsPartizani1001-------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana010--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia010--1-----
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani100--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani010--------
Games total2801-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Partizani5-5-1-1-----
Career Total5-5-1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniSulmues