HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Kamza [KMZ]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Fabio GJONIKAJFabio GJONIKAJ  - (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Igor CukovicIgor Cukovic  Montenegro, Republic of06. Qershor 1993 (30)11----------
 Leonardo LelisLeonardo Lelis  Brazil, Federative Republic of15. Nentor 1993 (30)1-1---------
 Mergim NeziriMergim Neziri  Republika e Shqiperise30. Prill 1993 (31)11-1--------
 Erlis FRASHERIErlis FRASHERI  Republika e Shqiperise19. Maj 1988 (36)22----------
 Ivan FUSTARIvan FUSTAR  - (-)11----1-----
 Taulant KUQITaulant KUQI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1985 (38)22----------
 Vangjel ZGUROVangjel ZGURO  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bruno ArrabalBruno Arrabal  Brazil, Federative Republic of22. Shkurt 1992 (32)22----2-----
 Realdo FILIRealdo FILI  - (-)1-1---------
 Masato FUKUIMasato FUKUI  - (-)22----------
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)------------
 Xhulio MEHMETIXhulio MEHMETI  - (-)11----------
 Anxhelo MUMAJESIAnxhelo MUMAJESI  - (-)2-2---------
 Ersil YMERAJErsil YMERAJ  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Demir ImeriDemir Imeri  Macedonia, the former Yugoslav27. Tetor 1995 (28)1-1-1-------
 Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)22--1-------
 Stevan RACICStevan RACIC  Serbia, Republic of- (-)11-1--1-----
 Ermir REZIErmir REZI  - (-)22-1--2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-6-----
 Stafi i Kamza [Kamza]

 Funksioni
Ramazan NDREURamazan NDREU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer