HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Masato FUKUI

Personal data

Picture of Masato FUKUI
Name:Masato FUKUI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 16/12/2017VllazniavsKamza100--------
Saturday, 10/03/2018KamzavsVllaznia100--------
Games total200--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu422---1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1717-42-31----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11--1-------
Career Total2321243-41----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaSulmues