HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E shtunë, 16. Dhjetor 2017 - 15:00 h

VllazniaKamza
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 16 Dhjetor 2017
Match Time :15:00 h
Match number :4
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 17' : Andi RIBAJ ( 1 )
 • 47' : Erald CINARI ( 1 )
 • 56' : Arlind KALAJA ( 1 )
 • 49' : Sebino PLAKU ( 1 )
 • 79' : Demir Imeri ( 1 )
Karton i verdhe
 • 24' : Gilman LIKA ( 1 )
 • 16' : Bruno Arrabal ( 1 )
 • 32' : Ivan FUSTAR ( 1 )
 • 73' : Ermir REZI ( 1 )