HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Alen SHERRI

Personal data

Picture of Alen SHERRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Alen SHERRI
Birthday (Age):15. Dhjetor 1997 (26)
Jersey Number:31
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Thursday, 12/10/2017VllazniavsFlamurtari100------
Sunday, 03/12/2017VllazniavsLaci100------
Saturday, 09/12/2017FlamurtarivsVllaznia100------
Saturday, 16/12/2017VllazniavsKamza100------
Friday, 22/12/2017PartizanivsVllaznia100------
Friday, 26/01/2018VllazniavsKukësi100------
Sunday, 04/02/2018SkenderbeuvsVllaznia100------
Saturday, 10/02/2018LushnjavsVllaznia100------
Monday, 19/02/2018VllazniavsTeuta100------
Sunday, 25/02/2018LuftetarivsVllaznia100------
Wednesday, 28/02/2018LacivsVllaznia100------
Monday, 05/03/2018VllazniavsFlamurtari100------
Saturday, 10/03/2018KamzavsVllaznia100------
Wednesday, 14/03/2018VllazniavsPartizani100------
Monday, 19/03/2018KukësivsVllaznia100------
Saturday, 31/03/2018VllazniavsSkenderbeu100--1---
Saturday, 07/04/2018VllazniavsLushnja100------
Sunday, 15/04/2018TeutavsVllaznia100------
Saturday, 21/04/2018VllazniavsLuftetari100------
Sunday, 29/04/2018VllazniavsLaci100------
Wednesday, 09/05/2018VllazniavsKamza100------
Saturday, 19/05/2018VllazniavsKukësi100------
Wednesday, 23/05/2018SkenderbeuvsVllaznia100------
Games total2300--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia----------
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia----------
Kategoria 1 2018-19Vllaznia55--------
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia1313----1---
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia----------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia----------
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia11--------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia33----2---
Career Total2222----3---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaPortier
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaPortier