HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)66--------
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (26)2323----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Enes IsufiEnes Isufi  Republika e Shqiperise14. Korrik 2000 (23)1-1---------
 Sedat BERISHASedat BERISHA  Macedonia, the former Yugoslav23. Shtator 1989 (34)1818-11-3---1-
 Armenis KukajArmenis Kukaj  Republika e Shqiperise11. Gusht 1997 (26)------------
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)1413112-3-----
 Denis MilotiDenis Miloti  Republika e Shqiperise03. Korrik 1998 (26)------------
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (29)1385---1-----
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)99----2-----
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (29)14104---1-----
 Samet RuqiSamet Ruqi  Republika e Shqiperise10. Maj 1995 (29)321---------
 Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)2323-1--9-----
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)2626-3--3--21-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-23--22-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Endi BrahimiEndi Brahimi  02. Janar 1998 (26)------------
 Zabit MehmedajZabit Mehmedaj  Republika e Shqiperise16. Prill 1996 (28)------------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)1515----5-----
 Sinisha RajçeviqSinisha Rajçeviq  Republika e Shqiperise09. Korrik 1998 (26)------------
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (28)2121-10--4-----