HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Arlind KALAJA

Personal data

Picture of Arlind KALAJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arlind KALAJA
Birthday (Age):27. Dhjetor 1995 (27)
Jersey Number:19
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 10/09/2017LushnjavsVllaznia010--------
Saturday, 23/09/2017LuftetarivsVllaznia010--------
Sunday, 26/11/2017VllazniavsLuftetari010--------
Sunday, 03/12/2017VllazniavsLaci010--------
Saturday, 09/12/2017FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 16/12/2017VllazniavsKamza0101-------
Friday, 22/12/2017PartizanivsVllaznia010--------
Friday, 26/01/2018VllazniavsKukësi0101-------
Sunday, 04/02/2018SkenderbeuvsVllaznia101--------
Saturday, 10/02/2018LushnjavsVllaznia101--------
Monday, 19/02/2018VllazniavsTeuta010--------
Sunday, 25/02/2018LuftetarivsVllaznia010--------
Wednesday, 28/02/2018LacivsVllaznia010--------
Monday, 05/03/2018VllazniavsFlamurtari010--------
Saturday, 10/03/2018KamzavsVllaznia010--------
Wednesday, 14/03/2018VllazniavsPartizani010--------
Monday, 19/03/2018KukësivsVllaznia101--------
Saturday, 31/03/2018VllazniavsSkenderbeu010--------
Saturday, 07/04/2018VllazniavsLushnja010--------
Sunday, 15/04/2018TeutavsVllaznia010--------
Saturday, 21/04/2018VllazniavsLuftetari010--------
Sunday, 29/04/2018VllazniavsLaci010--------
Saturday, 19/05/2018VllazniavsKukësi1001-------
Wednesday, 23/05/2018SkenderbeuvsVllaznia1001-------
Games total51934-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia12111-4-------
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia----1-------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia10914--2---2-
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia11-1--------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1615124-3-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia33-11-------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1028-2-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia1-1---1-----
Career Total533122812-7---2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues