HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 10. Shtator 2017 - 18:00 h

LushnjaVllaznia
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 10 Shtator 2017
Match Time :18:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Autogol
  • 31' : Erjon XHAFA ( 1 )
   Gol
    • 46' : Edon HASANI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 53' : Arber MONE ( 1 )
    • 59' : Alban BIZHYTI ( 1 )
    • 74' : Endrien MAGANI ( 1 )
    • 61' : Arsid KRUJA ( 1 )
    • 65' : Erdenis GURISHTA ( 1 )
    • 70' : Nuredeen ORELESI ( 1 )