HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Charles Atsina  Absence

Personal data

Picture of Charles Atsina
Nationality:Ghana, Republic of Ghana, Republic of
Name:Charles Atsina
Birthday (Age):24. Mars 1989 (32)
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Status

  Away
Absence:E premte, 26. Janar 2018 - 17. Java
Absence until:E shtunë, 19. Maj 2018 - 36. Java
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 10/09/2017LushnjavsVllaznia101--------
Sunday, 17/09/2017VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 23/09/2017LuftetarivsVllaznia010--------
Sunday, 19/11/2017TeutavsVllaznia100--------
Wednesday, 22/11/2017VllazniavsLushnja100--------
Sunday, 26/11/2017VllazniavsLuftetari100--------
Sunday, 03/12/2017VllazniavsLaci101--------
Saturday, 09/12/2017FlamurtarivsVllaznia101--------
Games total713--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia44-12-------
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia------------
Career Total44-12-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaSulmues