HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 16 Tetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E shtunë, 09. Dhjetor 2017 - 18:00 h

FlamurtariVllaznia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 09 Dhjetor 2017
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 8' : Emiljano MUSTA ( 1 )
 • 88' : Sekou Camara ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 37' : Lancinet Sidibe ( 1 )
  • 45' : Ditmar BICI ( 1 )
  • 84' : Adis Nurkovic ( 1 )
  • 27' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  • 68' : Olsi GOCAJ ( 1 )
  • 74' : Alsid TAFILI ( 1 )