HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2017-18
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)22----------
 Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)22----------
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (29)------------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)11----------
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (29)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)------------
 Erald CINARIErald CINARI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1996 (27)22----------
 Ambroz KapaklijaAmbroz Kapaklija  Republika e Shqiperise30. Nentor 1996 (27)------------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)------------
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)------------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)22----1-----
 Ardit KRYMIArdit KRYMI  Republika e Shqiperise02. Maj 1996 (28)22---1------
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -11-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Charles AtsinaCharles Atsina  Ghana, Republic of24. Mars 1989 (35)11----------
 Arenc DIBRAArenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (34)------------
 Bekim ERKOCEVICBekim ERKOCEVIC  Republika e Shqiperise23. Prill 1992 (32)------------
 Arlind KALAJAArlind KALAJA  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1995 (28)11--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 111-----
 Stafi i Vllaznia [Vllaznia]

 Funksioni
Armando CUNGUArmando CUNGU  Republika e Shqiperise23. Prill 1973 (51)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Aleksandar MADZARAleksandar MADZAR  Montenegro, Republic of21. Gusht 1978 (45)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer