HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)----------
 Alen SHERRIAlen SHERRI  Republika e Shqiperise15. Dhjetor 1997 (26)22--------
 Andrija DragojevicAndrija Dragojevic  Montenegro, Republic of25. Dhjetor 1991 (32)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ditmir BeciDitmir Beci  Republika e Shqiperise09. Qershor 1996 (28)11----------
 Esin HAKAJEsin HAKAJ  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1996 (27)431---------
 Adnan HAXHAJAdnan HAXHAJ  Republika e Kosoves16. Shtator 1988 (35)44----1-----
 Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (29)211---------
 Ronaldo RUDOVICRonaldo RUDOVIC  - (-)11----------
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)44--1-1---1-
 Polizoi ARBERIPolizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)22----1--1--
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (42)22----1-----
 Erdenis GURISHTAErdenis GURISHTA  Republika e Shqiperise24. Prill 1995 (29)431---11----
 Stefan CicmilStefan Cicmil  Montenegro, Republic of16. Gusht 1990 (33)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-51-11-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Berat AHMETIBerat AHMETI  Republika e Kosoves26. Janar 1995 (29)413---------
 Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)11----------
 Erald CINARIErald CINARI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1996 (27)431---------
 Denis DYCADenis DYCA  Republika e Shqiperise11. Janar 1996 (28)4-4---------
 Semir HADZIBULICSemir HADZIBULIC  Bosnia and Herzegovina16. Gusht 1986 (37)3212--1-----