HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16

Aleksandar MADZAR


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Aleksandar MADZAR
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Aleksandar MADZAR
Birthday (Age): 21. Gusht 1978 (45)
Function / PositionZv/Tranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia7
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia1
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia15
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia1
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia2
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia-
Career Total26

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaZv/Tranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaZv/Tranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaZv/Tranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaZv/Tranjer